KOYO – JR170X185X45 | 170.00 MM*185.00 MM*45.00 MM | Bearings
Additional information
| Brand | KOYO |
|---|---|
| Inside Diameter (mm): | 170.00 MM |
| Outside Diameter (mm): | 185.00 MM |
| Width (mm): | 45.00 MM |
| Seals | No |
Sales & Service Support
Don't have account yet? Sign up
| Brand | KOYO |
|---|---|
| Width (mm): | 45.00 MM |