KOYO – JR17X20X16.5 | 17.00 MM*20.00 MM*16.50 MM | Bearings
Additional information
| Brand | KOYO |
|---|---|
| Inside Diameter (mm): | 17.00 MM |
| Outside Diameter (mm): | 20.00 MM |
| Width (mm): | 16.50 MM |
| Seals | No |
Sales & Service Support
Don't have account yet? Sign up
| Brand | KOYO |
|---|---|
| Width (mm): | 16.50 MM |