KOYO – JR17X20X16
Get Quote Instantly! Whatsapp Us
Buy Bearings.
Inquire Now- sales@shal.co.in
Add to wishlist Add to compare
SKU: KOYO - JR17X20X16 Category:
Description
KOYO – JR17X20X16 | 17.00 MM*20.00 MM*16.00 MM | Bearings
Additional information
Brand
KOYO
Inside Diameter (mm):
17.00 MM
Outside Diameter (mm):
20.00 MM
Width (mm):
16.00 MM