KOYO – JR15X20X13
Get Quote Instantly! Whatsapp Us
Buy Bearings.
Inquire Now- sales@shal.co.in
Add to wishlist Add to compare
SKU: KOYO - JR15X20X13 Category:
Description
KOYO – JR15X20X13 | 15.00 MM*20.00 MM*13.00 MM | Bearings
Additional information
Brand
KOYO
Inside Diameter (mm):
15.00 MM
Outside Diameter (mm):
20.00 MM
Width (mm):
13.00 MM