Neutral – FC3246168A
Get Quote Instantly! Whatsapp Us
Four Row Cylindrical Roller Bearings.
Inquire Now- sales@shal.co.in
Add to wishlist Add to compare
SKU: Neutral - FC3246168A Categories: ,
Description
Neutral – FC3246168A | 160.00 MM*230.00 MM*168.00 MM | Four Row Cylindrical Roller Bearings
Additional information
Brand
Neutral
Weight(Kg)
26 kg
Inside Diameter (mm):
160.00 MM
Outside Diameter (mm):
230.00 MM
Width (mm):
168.00 MM