FAG – T7FC080-XL | 80.00 MM*160.00 MM*45.00 MM | Tapered Roller Bearings
Additional information
| Brand | FAG |
|---|---|
| Inside Diameter (mm): | 80.00 MM |
| Outside Diameter (mm): | 160.00 MM |
| Width (mm): | 45.00 MM |
| Cage Type | |
| Seals | No |
Sales & Service Support
Don't have account yet? Sign up
| Brand | FAG |
|---|---|
| Width (mm): | 45.00 MM |