Neutral – FC2842155
Get Quote Instantly! Whatsapp Us
Four Row Cylindrical Roller Bearings.
Inquire Now- sales@shal.co.in
Add to wishlist Add to compare
SKU: Neutral - FC2842155 Categories: ,
Description
Neutral – FC2842155 | 140.00 MM*210.00 MM*155.00 MM | Four Row Cylindrical Roller Bearings
Additional information
Brand
Neutral
Weight(Kg)
22 kg
Inside Diameter (mm):
140.00 MM
Outside Diameter (mm):
210.00 MM
Width (mm):
155.00 MM